Про нас

_

Наша компанія, яка являє собою спільне підприємство по договору про спільну діяльність ПП “ЛАКРОХОЛДІНГ” (Україна), ТзОВ “ТЕРРА ПРОСПЕРІТІ” (Україна) і FIELDBERG TRANSIT L.P. (Канада) з 2012 року  забезпечує поставку продукції переробки деревини на Європейський континент Євросоюзу, Королівства Великої Британії і країн Близького Сходу.

Перелік продукції, яку ми пропонуємо до поставок:

Матеріал: сосна, ялина, бук, дуб, береза, модрина, ясен і тд.

Вироби: дошка, брус, шпала, соснові кілки (палісада) окоровані та оциліндровані, дерев’яні бордюри (шпали садові та ролбордери), палетна заготовка, крокви, вагонка, фальш брус, штахетник, дошка підлоги, лиштви, садові меблі та альтанки, столи з епоксидною смолою,  дрова, деревні гранули (пелети), брикети RUF і інші види продукції.

Деревина може бути захищена методом просочення різними хімічними сполуками, креозотом типу А,В,С, антисептиком для деревини – TANALITH E, які захищають від вологи та інших чинників розкладу деревини.

Об’єми поставок на протязі року від 1 контейнера і більше. Щомісячна норма поставок може розглядатись до 3000 м3 різних видів продукції. Поставки здійснюються з території України, Росії, Польщі наземним транспортом, водним транспортом через порти Нідерландів, Польщі і Прибалтики по бажанню замовника.

В наші завдання входить: замовлення продукції, виготовлення продукції згідно норм і вимог замовника, завантаження продукції на транспорт, замитнення, підготовка і оформлення супровідних документів, доставка продукції до пункту призначення.

Умови поставки і оплати: згідно заключених контрактів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

_
  • Замовник - завжди правий.
  • Постійне покращення якості продукції, робіт та послуг
  • Розширення асортименту продукції та послуг
  • Використання новітніх схем та методів контролю
  • Відповідальність за поставку та якість продукції, робіт та послуг
  • Повний супровід поставки продукції до замовника
  • Досвід роботи на міжнародній арені
  • Забезпечення необхідної кількості продукції лісопереробки згідно вимог замовника до 3 000 м3/м-ць з можливістю збільшення об'ємів поставок
  • Компанія "ЛАКРОХОЛДІНГ" являється одночасно головною компанією, яка об'єднує в сфері переробки та реалізації деревини на міжнародній арені переробників та експортерів деревини і постійно залучає до співпраці нових партнерів.